Jak prepnout na osobni účet Instagram 2024?
Jak si nastavit soukromý profil na Instagramu

 1. Klikni na “Nastavení” – ozubené kolečko.
 2. Jdi do “Soukromí” a do “Účet a soukromí”.
 3. Nastav si soukromý účet kliknutím na přepínací tlačítko.

Přejděte na svůj profil a klepněte na v pravém horním rohu. Klepněte na Nastavení a soukromí, potom na Typ a nástroje účtu a na Přepnout na profesionální účet. Zvolte kategorii, která nejlíp vystihuje vaši firmu, a pak vyberte Firma.Jak na instagramový účet tvůrce přepnout firemní účet:

 1. Přejděte do svého profilu a v pravém horním rohu klepněte na .
 2. Vyberte Nástroje a nastavení pro firmy.
 3. Vyberte Přepnout typ účtu.
 4. Vyberte Přepnout na účet tvůrce.
 5. Vyberte Přepnout.

Jak přepnout Instagram na soukromý účet : Ve svém profilu klikni na ikonu „Nastavení“ a zvol možnost „Soukromí a zabezpečení“. Hned v první části obrazovky je nabídka „Účet a soukromí“, kde zaškrtni políčko „Soukromý účet“. Lidé, které máš přidané mezi followery, mohou také dál sdílet i tvoje Instastories.

Jak vypnout aktivitu na Instagramu 2024

V případě, že si přejete skrýt poslední aktivitu ve zpravách na Instagramu, stačí tuto funkci vypnout v nastavení Instagramu. V nastavení tuto možnost naleznete v kategorii Soukromí a zabezpečení pod záložkou Stav aktivity (Activity Status).

Co to je profesionální účet na Instagramu : Profesionální účty na Instagramu můžou být nastavené buď jako firemní účty, nebo jako účty tvůrce. Účty tvůrce jsou ideální volbou pro veřejně známé osobnosti, tvůrce obsahu, umělce a influencery, firemní účty zase pro firmy, které mají ambici se rozvíjet a oslovovat další zákazníky.

Firemní účet nabízí oproti osobnímu některé pokročilé funkce, které ocení především firmy a influenceři. Jsou to například údaje o počtu návštěv profilu či počty zobrazení jednotlivých příspěvků.

Klepněte na svůj profilový obrázek v pravém dolním rohu. Klepněte na v pravém horním rohu. Vyberte Správa účtu. Klepněte na možnost Převést na osobní účet.

Jak prepnout typ uctu

Přepnutí mezi jednotlivými typy najdete stále na stejném místě v Nastavení/Settings -> Účet/Account. Jsou tam dvě volby – první co už znáte, tedy Přepnout na profesionální účet/Přepnout na osobní účet.Nemůžete vidět, kdo si prohlíží váš profil na Instagramu, ale můžete vidět, kdo si prohlíží příběhy a videa. U příběhů na Instagramu můžete přesně vidět, kdo si váš příběh prohlížel, dokud je ještě živý. U videopříspěvků můžete vidět pouze celkový počet zobrazení a uživatele, kterým se příspěvek líbil.Vedle profilových obrázků lidí, které sledujete nebo s kterými vedete přímou konverzaci, uvidíte symbol nebo časovou značku. V doručených zprávách Directu uvidíte nejnovější aktivní stav uživatele (třeba Aktivní před 25 min, Aktivní včera, Zobrazeno, Píše…).

Může vidět vaše soukromé zprávy, vyhledat informace o vašich přátelích a potenciálně může z vašeho profilu rozesílat spam a jiný škodlivý obsah. Ohrožuje to zabezpečení, vaše i vašich přátel. Pamatujte, že účty, které vyvolávají neautentickou aktivitu, taky porušují zásady komunity na Instagramu.

Jak prepnout firemni účet na tvurce : Založení účtu tvůrce na Instagramu

 1. Přejděte do svého profilu a v pravém horním rohu klepněte na. .
 2. Vyberte Typ a nástroje účtu.
 3. Vyberte Přepnout na profesionální účet.
 4. Vyberte kategorii. Nejlíp takovou, která vystihuje, co děláte. Klepněte na Hotovo.
 5. Vyberte Tvůrce.

Jak prepnout profesionalni účet : Přepnutí z osobního na profesionální profil je docela jednoduché. Přihlaste se do účtu a v Nastavení pod volbou Účet najdete úplně dole možnost Přepnout na profesionální účet.

Co znamená firemni účet na Instagramu

Profesionální účty na Instagramu můžou být nastavené buď jako firemní účty, nebo jako účty tvůrce. Účty tvůrce jsou ideální volbou pro veřejně známé osobnosti, tvůrce obsahu, umělce a influencery, firemní účty zase pro firmy, které mají ambici se rozvíjet a oslovovat další zákazníky.

Změna výchozího e-mailového účtu

Výchozí e-mailový účet můžete změnit pomocí následujícího postupu. Vyberte Soubor > Nastavení účtu > Nastavení účtu. V seznamu účtů na kartě Email vyberte účet, který chcete použít jako výchozí účet. Vyberte Nastavit jako výchozí > Zavřít.Přepínání profilů na Instagramu

Klikněte nahoře vpravo na nastavení v podobě tří čárek. Vyberte možnost "Nastavení". Sjeďte v menu úplně dolů až na možnost "Přihlášení k různým účtům". Zde jednoduše vyberte nebo vyplňte účty, ke kterým se chcete přihlašovat.

Jak poznat že si mě někdo zablokoval na IG : Lidem, které zablokujete, o tom nepřijde žádné upozornění. Když někoho zablokujete, To se mi líbí a komentáře daného člověka u vašich fotek a videí zmizí. Když někoho zase odblokujete, předchozí To se mi líbí a komentáře daného člověka se tím neobnoví.