Jak prepnout profesionalni účet na osobni Instagram?
Převod firemního profilu na osobní

 1. Vejděte do svého firemního profilu.
 2. V pravém horním rohu klikněte na tři čárky.
 3. Z menu vyberte "Nastavení".
 4. Klikněte na "Účet".
 5. A zvolte možnost Přepnout na osobní účet.

Přejděte na svůj profil a klepněte na v pravém horním rohu. Klepněte na Nastavení a soukromí, potom na Typ a nástroje účtu a na Přepnout na profesionální účet. Zvolte kategorii, která nejlíp vystihuje vaši firmu, a pak vyberte Firma.Ve svém profilu klikni na ikonu „Nastavení“ a zvol možnost „Soukromí a zabezpečení“. Hned v první části obrazovky je nabídka „Účet a soukromí“, kde zaškrtni políčko „Soukromý účet“. Lidé, které máš přidané mezi followery, mohou také dál sdílet i tvoje Instastories.

Jak prepnout účet tvurce na soukromy : Nastavení účtu tvůrce na Instagramu

 1. Přejděte do svého profilu a v pravém horním rohu klepněte na .
 2. Vyberte Typ a nástroje účtu.
 3. Vyberte Přepnout na profesionální účet.
 4. Vyberte kategorii. Nejlíp takovou, která vystihuje, co děláte. Klepněte na Hotovo.

Co to je profesionální účet na Instagramu

Profesionální účty na Instagramu můžou být nastavené buď jako firemní účty, nebo jako účty tvůrce. Účty tvůrce jsou ideální volbou pro veřejně známé osobnosti, tvůrce obsahu, umělce a influencery, firemní účty zase pro firmy, které mají ambici se rozvíjet a oslovovat další zákazníky.

Jak prepnout typ účtu : Přepnutí mezi jednotlivými typy najdete stále na stejném místě v Nastavení/Settings -> Účet/Account. Jsou tam dvě volby – první co už znáte, tedy Přepnout na profesionální účet/Přepnout na osobní účet.

Vyberte Nástroje a nastavení pro firmy. Vyberte Přepnout typ účtu. Vyberte Přepnout na účet tvůrce. Vyberte Přepnout.

Nemůžete vidět, kdo si prohlíží váš profil na Instagramu, ale můžete vidět, kdo si prohlíží příběhy a videa. U příběhů na Instagramu můžete přesně vidět, kdo si váš příběh prohlížel, dokud je ještě živý. U videopříspěvků můžete vidět pouze celkový počet zobrazení a uživatele, kterým se příspěvek líbil.

Jak si ověřit Instagram

Žádost o štítek ověření pro instagramový profil

 1. Zkontrolujte, jestli jste přihlášení k účtu, pro který štítek ověření žádáte.
 2. Vpravo dole klepněte na nebo na svůj profilový obrázek a přejděte na profil.
 3. Vpravo nahoře klepněte na .
 4. V oddílu Pro profesionály klepněte na Typ účtu a nástroje.
 5. Klepněte na Požádat o ověření.

Přepnutí mezi jednotlivými typy najdete stále na stejném místě v Nastavení/Settings -> Účet/Account. Jsou tam dvě volby – první co už znáte, tedy Přepnout na profesionální účet/Přepnout na osobní účet.Vyberte Start , vyberte a podržte ikonu názvu účtu (nebo obrázek) (nebo na ni klikněte pravým tlačítkem) a pak vyberte Přepnout uživatele.

Profesionální správa Vašeho instagram účtu za 483 Kč | Stovkomat.

Jak vyplnit předčíslí účtu : Skládá se z těchto částí: CZ (standardizované označení ČR) ** (dvě kontrolní čísla) 2010 (čtyřmístný kód banky) 0000 00 (šestimístné předčíslí účtu, u čísla bez předčíslí se nahrazuje nulami) ** **** **** (desetimístné číslo účtu, v případě méně čísel je zleva doplněno nulami).

Jak přepnout účet na osobní : Klepněte na svůj profilový obrázek v pravém dolním rohu. Klepněte na v pravém horním rohu. Vyberte Správa účtu. Klepněte na možnost Převést na osobní účet.

Jak zjistím kdo si prohlížel můj profil

Facebook neumožňuje uživatelům sledovat, kdo si prohlíží jejich profil. Ani aplikace jiných výrobců takovou funkci nabízet nemůžou.

Lidem, které zablokujete, o tom nepřijde žádné upozornění. Když někoho zablokujete, To se mi líbí a komentáře daného člověka u vašich fotek a videí zmizí. Když někoho zase odblokujete, předchozí To se mi líbí a komentáře daného člověka se tím neobnoví.Kolik bude ověření profilu stát Služba Meta Verified bude stát 14,99 dolarů měsíčně (zhruba 320 Kč). Tato sazba platí pro ověření profilu na Instagramu (všechny typy zařízení včetně ověření přes internet) a pro ověření profilu na Facebooku na mobilních zařízeních iOS a Android.

Jak zjistit kdo si prohlíží můj profil na Instagramu : Jak zjistit, kdo si prohlédl jeden z vašich příběhů na Instagramu

 1. Klepněte na Váš příběh – ikonu s profilovým obrázkem – v levém horním rohu.
 2. Klepněte na položku Aktivita v levém dolním rohu.
 3. Zobrazí se vyskakovací okno s počtem diváků a seznamem lidí, kteří si video prohlédli.