Jak prepnout profil na Instagramu?
. Podle typu svého profilu vyberte buď Nástroje a nastavení pro firmy, nebo Nástroje a nastavení pro tvůrce. Klepněte na Přepnout typ účtu. Klepněte na Přepnout na osobní účet a pak potvrďte klepnutím na Přepnout na osobní.Přejděte na svůj profil a klepněte na v pravém horním rohu. Klepněte na Nastavení a soukromí, potom na Typ a nástroje účtu a na Přepnout na profesionální účet. Zvolte kategorii, která nejlíp vystihuje vaši firmu, a pak vyberte Firma.Jak si nastavit soukromý profil na Instagramu

 1. Klikni na “Nastavení” – ozubené kolečko.
 2. Jdi do “Soukromí” a do “Účet a soukromí”.
 3. Nastav si soukromý účet kliknutím na přepínací tlačítko.

Jak prepnout na profil tvurce : Jak přepnout osobní účet na instagramový účet tvůrce:

 1. Přejděte do svého profilu a v pravém horním rohu klepněte na .
 2. Vyberte Typ a nástroje účtu.
 3. Vyberte Přepnout na profesionální účet.
 4. Vyberte kategorii. Nejlíp takovou, která vystihuje, co děláte. Klepněte na Hotovo.

Jak prejmenovat profil na Instagramu

Přihlaste se do svého účtu a zobrazte si svůj profil. Tam pod profilovou fotkou najdete možnost Upravit profil. Vcelku snadno pak už naleznete pole se jménem a uživatelským jménem i dalšími údaji. Pro změnu jména stačí jen vyplnit textové pole.

Jak se dostat na soukromý profil na Instagramu : Pokud narazíte na soukromý účet, tak žádáte o sledování a musíte počkat zda vám to vlastník účtu umožní. Neumožní-li, máte smůlu. Žádná cesta jak to obejít není. Soukromý účet není dostupný (jeho obsah není dostupný) ani na webu.

Přepnutí mezi jednotlivými typy najdete stále na stejném místě v Nastavení/Settings -> Účet/Account. Jsou tam dvě volby – první co už znáte, tedy Přepnout na profesionální účet/Přepnout na osobní účet.

Přepnutí z osobního na profesionální profil je docela jednoduché. Přihlaste se do účtu a v Nastavení pod volbou Účet najdete úplně dole možnost Přepnout na profesionální účet.

Jak přepnout účet na osobní

Klepněte na svůj profilový obrázek v pravém dolním rohu. Klepněte na v pravém horním rohu. Vyberte Správa účtu. Klepněte na možnost Převést na osobní účet.Přihlaste se do svého účtu a zobrazte si svůj profil. Tam pod profilovou fotkou najdete možnost Upravit profil. Vcelku snadno pak už naleznete pole se jménem a uživatelským jménem i dalšími údaji. Pro změnu jména stačí jen vyplnit textové pole.Profesionální správa Vašeho instagram účtu za 483 Kč | Stovkomat.

Jak zjistit, kdo si prohlédl jeden z vašich příběhů na Instagramu

 1. Klepněte na Váš příběh – ikonu s profilovým obrázkem – v levém horním rohu.
 2. Klepněte na položku Aktivita v levém dolním rohu.
 3. Zobrazí se vyskakovací okno s počtem diváků a seznamem lidí, kteří si video prohlédli.

Jak uzamknout profil na Instagramu : Jak si nastavit soukromý účet:

 1. Vpravo dole klepněte na nebo na svůj profilový obrázek a přejděte na profil.
 2. Vpravo nahoře klepněte na .
 3. V oddílu Kdo uvidí váš obsah klepněte na Soukromí účtu.
 4. Pokud chcete účet nastavit jako soukromý, u možnosti Soukromý účet klepněte na .

Jak zjistit kdo chodí na můj profil na Instagramu : Jak zjistit, kdo si prohlédl jeden z vašich příběhů na Instagramu

 1. Otevřete Instagram v mobilním zařízení.
 2. Klepněte na Váš příběh – ikonu s profilovým obrázkem – v levém horním rohu.
 3. Klepněte na položku Aktivita v levém dolním rohu.
 4. Zobrazí se vyskakovací okno s počtem diváků a seznamem lidí, kteří si video prohlédli.

Jak být neviditelný na Instagramu

V případě, že si přejete skrýt poslední aktivitu ve zpravách na Instagramu, stačí tuto funkci vypnout v nastavení Instagramu. V nastavení tuto možnost naleznete v kategorii Soukromí a zabezpečení pod záložkou Stav aktivity (Activity Status).

Předčíslí účtu

Má alespoň 2 číslice, maximálně 6 a od základní části je odděleno pomlčkou. Setkáte se s ním hlavně u účtů patřících státu, ale předčíslí může mít i účet fyzické osoby.Profesionální účty na Instagramu můžou být nastavené buď jako firemní účty, nebo jako účty tvůrce. Účty tvůrce jsou ideální volbou pro veřejně známé osobnosti, tvůrce obsahu, umělce a influencery, firemní účty zase pro firmy, které mají ambici se rozvíjet a oslovovat další zákazníky.

Jak změnit výchozí účet : Změna výchozího e-mailového účtu

Výchozí e-mailový účet můžete změnit pomocí následujícího postupu. Vyberte Soubor > Nastavení účtu > Nastavení účtu. V seznamu účtů na kartě Email vyberte účet, který chcete použít jako výchozí účet. Vyberte Nastavit jako výchozí > Zavřít.