Jak se aplikuje sérum na řasy?
Sérum na řasy nanášejte v přesném množství silikonovým hrotem na linii kořínků řas pravidelně po dobu čtyř týdnů, ideálně večer hned po odlíčení. Sérum tak nejlépe proniká k vlasovým folikulům řas, hloubkově je stimuluje a vyživuje. Sérum lze aplikovat na vrchní i na spodní řasy, případně také na linii obočí.Řasy vyživí od kořínků a při pravidelném používání je prodlouží a dodá jim objem. Až na sobě zpozorujete efekt, stačí sérum používat pouze dvakrát až třikrát týdně.Sérum nanášejte vždy na důkladně vyčištěnou pleť před aplikací krému. Ideální množství je 3 až 5 kapek pro oblast tváře, krku a dekoltu. Pokud má sérum pipetku, nikdy se jejím koncem nedotýkejte pleti. Konečky prstů produkt jemně vklepávejte do pokožky.

Jak se pouziva sérum : Jak pleťové sérum nanášet

  1. Nejprve pleť vyčistěte a okamžitě sérum naneste na pleť.
  2. Na pleť obličeje, krku a dekoltu vždy naneste malé množství séra, jemně ho rozetřete a nechte vstřebat.
  3. Asi za 1 minutu pak aplikujte denní nebo noční krém jako obvykle.

Co se stane když přestanu používat sérum na řasy

Když přestanete sérum používat, kořínky řas již nebudou vyživovány a prokrvovány, řasy odrostou a narostou vám nové (v původní délce, geneticky dané).

Jak dlouho pouzivat sérum na řasy : Pokud přípravek nanášíte před líčením, dopřejte si mezi aplikací řasenky a séra na řasy rozestup cca 20 minut. Jak často mám používat sérum na řasy Synouvelle Nanášejte 2x denně po dobu 10 až 12 týdnů. Pro udržení dlouhých a hustých řas poté aplikujte 2-3x týdně.

Sérum na řasy nanášejte stejně jako oční linku. Jen dávejte pozor, aby se vám roztok nedostal do oka. Není to nikterak nebezpečné, avšak mohla by nastat reakce v podobě zarudnutí očního okolí atp.

Sérum patří na vyčištěnou pleť a nanáší se před hutnějšími látkami a hydratačními krémy. Většinou obsahují vysokou koncentraci aktivních látek, které pronikají hluboko do pleti.

Kdy se dává sérum

JAK a KDY SÉRUM APLIKOVAT Pro maximální účinky je obecně doporučeno používat sérum pravidelně 2x denně na očištěnou pleť před aplikací krému.Sérum patří na vyčištěnou pleť a nanáší se před hutnějšími látkami a hydratačními krémy. Většinou obsahují vysokou koncentraci aktivních látek, které pronikají hluboko do pleti.Proč se řasy lámou a vypadávají Padání řas často způsobuje jejich nadměrné přetěžování, jako třeba neustálé umělé prodlužování, aplikace většího množství nekvalitní kosmetiky, nedostatečné odličování nebo časté natáčení. Může však ukazovat i na vážnější nemoci, psychologické poruchy, alergie či nadměrný stres.

Bez ohledu na to, jaký typ séra používáte, ujistěte se, jaká je jeho konzistence a aplikujte je od nejlehčího po nejhustší, přičemž olejová séra aplikujte vždy až po denním krému.

Na co je dobré sérum : Krémy ve srovnání s nimi působí ve vrchních vrstvách pokožky. Sérum slouží jako podklad pod hydratační krém a tím zvyšuje hydratační účinky hydratačního krému. Tyto 2 přípravky jsou vhodné hlavně pro dehydratovanou pleť.

Proč používat sérum : Liftingová séra vypínají pleť, zlepšují kontury obličeje a podporují pružnost a elasticitu pokožky. Zklidňující séra jsou vhodná pro přecitlivělou a podrážděnou pokožku, hydratační pro lepší obsah vlhkosti v pleti a proti jejímu vysychání.

Po čem rychle rostou řasy

Po čem rostou řasy: Základem jsou ořechy

Například minerály selen a zinek, omega mastné kyseliny a vitamin A, C a E. Velkým pomocníkem pro růst řas a vlasů jsou jádra – ať už jsou to ořechy, mandle, slunečnicová nebo lněná semínka. Kaše, saláty či polévky můžeme obohacovat také o blahodárný lněný nebo konopný olej.

Za jeden den řasy narostou průměrným tempem 0,12-0,14 mm. Do své konečné délky dorostou asi za 1 až 2 měsíce. Kompletní růstový cyklus každé řasy může trvat od 4 do 11 měsíců a probíhá ve třech fázích – růstová fáze (anagen), přechodná fáze (katagen) a odpočinková fáze (telogen).JAK a KDY SÉRUM APLIKOVAT Pro maximální účinky je obecně doporučeno používat sérum pravidelně 2x denně na očištěnou pleť před aplikací krému.

Po čem rostou řasy : Po čem rostou řasy: Základem jsou ořechy

Například minerály selen a zinek, omega mastné kyseliny a vitamin A, C a E. Velkým pomocníkem pro růst řas a vlasů jsou jádra – ať už jsou to ořechy, mandle, slunečnicová nebo lněná semínka. Kaše, saláty či polévky můžeme obohacovat také o blahodárný lněný nebo konopný olej.