Jak vyrobit masku berusky?
Smíchejte vaječný žloutek, lžíci medu, lžíci olivového oleje a půl šálku ovesných vloček (pro snazší aplikaci je můžete rozdrtit). Naneste masku na obličej a nechte ji působit 15 – 20 minut. Poté masku důkladně opláchněte vlažnou vodou. Nezapomeňte po použití masky pleť hydratovat vhodným pleťovým krémem!Mumie z látek či novin: Staré bílé oblečení, ručníky, prostěradlo či noviny roztrhejte na dlouhé pruhy. Oblečte si nějaké starší oblečení, ideálně světle hnědé nebo tělové barvy. Pruhy látek či novin omotejte kolem těla a některá místa nechte odkrytá pro autentický vzhled mumie.Asi nejjednodušší kostým, který můžete vytvořit, je kostým ducha. Vezměte bílé prostěradlo a položte ho na rovnou plochu. V jeho středu vystřihněte otvory pro oči a ústa a obtáhněte černou fixou. Můžete nakreslit třeba i pavučinu a pavouka pro dodání té správné strašidelné atmosféry.

Jak vyrobit masku prasatka : Návod:

  1. Nakreslete si, nebo si vystřihněte šablonu hlavy prasátka.
  2. Na tuto šablonu dolepte detaily, jako jsou vnitřky uší, rypáček, tváře,..
  3. Jakmile máte hotovo, vložte šablonu pod čtvrtku a frotujte magickými trojhrannými voskovkami MAGIC.
  4. Vystřihněte.
  5. Nalepte na dřevěnou tyčku a máte hotovo.

Jak si vyrobit masku z papíru

Nastříhejte noviny na proužky nebo natrhejte na malé kousky a nechte je přes noc máčet se ve vodě. Příští den přidejte tapetové lepidlo a promíchejte. Výslednou hmotu pak už budete jen vrstvit na alobalovou nebo plastovou masku. Alobalovou masku zespodu podložte.

Jak vyrobit z papíru masku : Výroba masky na karneval se šablonou

Pomocí šablon si karnevalovou masku vyrobíte během chvilky: Stáhněte a vytiskněte si předlohu pro karnevalovou masku a opatrně ji vystřihněte. Poté šablonu položte na tvrdý barevný papír, filc nebo pěnovou gumu v základní barvě zvoleného motivu masky.

Klasický kostým zombie je jedním z nejjednodušších halloweenských převleků. Můžete ho snadno vytvořit ze starých kousků oblečení, které potřete nebo pocákáte trochou červené barvy nebo umělé krve, zmačkáte nebo místy potrháte, aby váš převlek vypadal autenticky, jako byste zrovna vylezli ze záhrobí.

Jednu lžičku kávového lógru smíchejte se čtvrtinou lžičky mletého pepře a polovinou lžičky kokosového oleje. Směs naneste na postižené místo, nechte pět minut působit a poté očistěte vatovým tamponem.

Jak vyrobit masku ducha z prostěradla

Kostým ducha z prostěradla vyrobíte tak, že nositeli přehodíte prostěradlo přes hlavu a v místech, kde má oči a pusu, si vyznačíte tři body. Po stažení prostěradla na vyznačených místech vystřihnete tři otvory, průzory pro oči a pro pusu. A vlastně máte hotovo.Domácí pleťová maska na černé tečky ze zeleného čaje

Pleťovou masku ze zeleného čaje si vyrobíte smícháním 1 lžíce zeleného čaje (ideálně v prášku), 1 lžíce medu a ½ lžíce gelu z aloe vera. Smíchejte a naneste na obličej, nechte působit asi 10 minut a poté masku opláchněte teplou vodou.Z papíru můžete vyrobit praktické výrobky – krabičku na dárky, obálku, záložku do knih, příruční taštičku. S dětmi vyzdobíte obývací pokoj jedna dvě. Třeba tulipány, motýlky, vázou s květinami.

Vyrobte si za pár minut karnevalovou masku.

  1. v balení je vše, co potřebujete k výrobě – gumička a sada výřezů z barevného kartonu (základna hlavy, ouška, čumáček, "pruhy")
  2. děti si masku mohou samy pomalovat nebo nalepit přiložené výřezy – drobné výřezy nalepíte na základnu masky, připevníte gumičku a máte hotovo.

Jak vyrobit kostým námořníka : Jak vyrobit kostým námořníka Oblečte si námořnické pruhované tričko a volné bílé kalhoty. Hodit by se vám mohla i kapitánská čepice, ale bohatě postačí i bavlněný šátek, který lze uvázat po pirátsku na hlavu, nebo si ho můžete dát kolem krku. Nezapomeňte také na rekvizity v podobě lahve "rumu".

Jak udělat kostým pavouka : Na kostým pavouka potřebujete černé punčochy, které vycpete čímkoli, co máte po ruce a připevníte je dítěti kolem pasu. Dítě slaďte také do černé a můžete mu přidat ještě mouchu, na které si bude pochutnávat.

Jak na vrásky kolem oči babské rady

Vrásky kolem očí – babské rady

Účinně hydratovat pokožku kolem očí lze i pomocí domácích masek. Pomačkejte polovinu banánu a smíchejte se lžičkou medu. Vmasírujre do obličeje a zaměřte se hlavně na pokožku kolem očí. Po 20 minutách smyjte a naneste krém proti vráskám.

Pečujte o své oční partie denně: Používejte oční krém a ideálně i sérum. Dopřejte si sem tam oční masku – zrelaxujte 30 minut nejen své tělo a mysl, ale i oči. Dbejte na pravidelný pitný režim: Vypijte minimálně 1,5 až 2 litry vody denně. Vyhýbejte se opalování a opalování v soláriu – ideálně úplně.do karbanátků. Vzniklé sójové mléko zahřejeme, ve 2 dcl vody rozpustíme 8 lžiček nigari a přidáme do mléka. Přidávejte po částech a vždy důkladně promíchejte, jak se vám začne mléko srážet, už nigari přidávat nemusíte. Nechte 10 minut odpočinout a můžete posbírat vysráženou bílkovinu, případně přecedit přes plátýnko.

Jak vyrobit masku z papíru : Výroba masky na karneval se šablonou

Pomocí šablon si karnevalovou masku vyrobíte během chvilky: Stáhněte a vytiskněte si předlohu pro karnevalovou masku a opatrně ji vystřihněte. Poté šablonu položte na tvrdý barevný papír, filc nebo pěnovou gumu v základní barvě zvoleného motivu masky.