Jak vyzvednout z PPL z-BOXu?
PPL Parcelbox

Je samoobslužný výdejní a podací box. Má nepřetržitý provoz a intuitivní ovládání.Svůj balík si můžete vyzvednout do 7 kalendářních dnů od uložení v PPL Parcelshopu. Upozorňujeme, že 7. den může být během dne už předán řidiči a bude se vracet odesílateli. V PPL Parcelboxu a boxech třetích stran si zásilku vyzvedněte do 3 kalendářních dnů od obdržení SMS/e-mailu.Jak funguje Balík pro tebe

  1. 1. Připravte balík. Maximální rozměr 100 × 50 × 50 cm, hmotnost 31,5 kg a hodnota 5000 Kč.
  2. 2. Formulář a platba. Vyplňte formulář včetně způsobu podání zásilky a uhraďte službu platební kartou.
  3. 3. Připravte si QR kód nebo etiketu.
  4. 4. Předejte balík.
  5. 5. Hotovo.

Jak zjistit PIN PPL : PIN pro vyzvednutí také naleznete v mobilní aplikaci mojePPL.

Jak funguje PPL parcel shop

PPL Parcelshop a PPL Parcelbox může využít k odeslání svého balíku kdokoliv nezávisle na tom, zda má s PPL uzavřenou zasílatelskou smlouvu pro pravidelné zasílání balíků. V případě jednorázového odeslání zásilky využijte službu Balík pro Tebe.

Jak funguje z-box Zásilkovna : Z-BOX je samoobslužné výdejní místo, které je otevřeno 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Zásilku si tu vyzvednete bezkontaktně, a to klidně i uprostřed noci. Z-BOX otevřete prostřednictvím mobilní aplikace Zásilkovna.

Z-BOXy: Co se stane, když je mnou vybraný Z-BOX plný V takovém případě probíhá opětovný pokus o doručení. Pokud ani ten není úspěšný, měli byste obdržet výzvu ke zvolení preferovaného náhradního výdejního místa. Pakliže ji neprovedete, dojde k přesměrování zásilky automaticky.

Pokud nemáte čas zásilku do 7 dnů vyzvednout, lze úložní dobu prodloužit tak, že odpovíte na informační SMS a požádáte o prodloužení. Nebo můžete k prodloužení využít odkaz v informačním e-mailu. Při vyzvednutí je potřeba uvést heslo, které obdržíte v SMS a v e-mailu.

Jak poslat zásilku přes Z box

Jak odeslat zásilku přes Z-BOX

  1. Opatřete zásilku podacím heslem. Zboží správně zabalte.
  2. Začíná to v aplikaci Zásilkovna. Zobrazí se vám 6místné podací heslo.
  3. Na místě u Z-BOXu. Zapněte si na telefonu mobilní data, Bluetooth a polohové služby.
  4. Vložte do Z-BOXu zásilku.

Příjemce a odesílatel zásilky se nemusí vázat na určitý čas doručení, zásilku lze vyzvednout v otevíracích hodinách PPL Parcelshopu kýmkoli, kdo se prokáže PINem pro převzetí.PPL Parcelbox je samoobslužný výdejní a podací box. Má nepřetržitý provoz a intuitivní ovládání. Platba je možná pouze kartou a k vyzvednutí zásilky budete potřebovat PIN. Z PPL Parcelboxu si můžete vyzvednout svoji zásilku do 3 kalendářních dnů od obdržení SMS/e-mailu.

Jakmile převezmeme zásilku do přepravy, informujeme adresáta e-mailem. V den doručení mu pak pošleme SMS s dvouhodinovým časovým oknem, kdy balík doručíme. Pokud by se doručení nezdařilo, zašleme zprávu příjemci o následném postupu.

Co znamená parcel shop : ParcelShop (též výdejní nebo odběrné místo) je generický termín pro místo, kde je možné odebrat nebo zanechat balíček. ParcelShopy zřizují zejména poštovní a balíkoví přepravci, ale i e-shopy a další prodejci.

Jak dlouho je uložena zasilka v Parcelshopu : Na vyzvednutí máte 2 kalendářní dny. Prodloužení je možné maximálně o 1 den na celkové 3 kalendářní dny. Po uplynutí úložní doby se zásilka vrací zpět k odesílateli. Proto pokud víte, že potřebujete uložení balíku prodloužit, učiňte tak prosím co nejdříve.

Jak vyzvednout v Zboxu

Jak probíhá vyzvednutí zásilky v Z-BOXu Jakmile řidič doručí Vaši zásilku do Z-BOXu, obdržíte informační e-mail a SMS zprávu. V této chvíli můžete zásilku vyzvednout. Jakmile budete u Z-BOXu, zapněte mobilní aplikaci Zásilkovma, která se automaticky spáruje se Z-BOXem pomocí Bluetooth a sama Vás navede.

Návod: jak vyzvednout zásilku ze Z-BOXu bez dat

Appku najdete v Google Play a App Store, lze si ji nainstalovat také pomocí QR kódu, který najdete přímo na Z-BOXu. K Z-BOXu se vydejte poté, co obdržíte z aplikace Zásilkovna notifikaci, že je zásilka připravena k výdeji.Návod: jak vyzvednout zásilku ze Z-BOXu bez dat

Appku najdete v Google Play a App Store, lze si ji nainstalovat také pomocí QR kódu, který najdete přímo na Z-BOXu. K Z-BOXu se vydejte poté, co obdržíte z aplikace Zásilkovna notifikaci, že je zásilka připravena k výdeji.

Jak funguje výdejní box : Výdejní box je něco jako poštovní schránka. S tím rozdílem, že do boxu mohou doručovat e-shopy a výrobní firmy. Doručování probíhá standardně – pomocí mailu či SMS vám dopravce dá zprávu, že zásilka je k vyzvednutí na místě, které jste si určili.