Jak zapnout MMS na iPhone?
Odeslání textové zprávy

 1. Na iPhonu otevřete aplikaci Zprávy .
 2. Klepněte na. u horního okraje obrazovky.
 3. Pro každého příjemce zadejte telefonní číslo, kontaktní jméno nebo Apple ID. Můžete také klepnout na.
 4. Proveďte kterékoli z následujících akcí:
 5. Odešlete zprávu klepnutím na .

Kdy odejde RCS zpráva a kdy klasická SMS či MMS Oba telefony (odesílatele i příjemce) umí RCS chat a mají aktivní data => komunikace jde přes data (RCS chat). Oba telefony (odesílatele i příjemce) umí RCS chat a jeden z nich nebo oba mají vypnutá data => komunikace jde přes SMS či MMS.Přejděte do aplikace Nastavení a přejděte na iPhone do části Nastavení aplikace v aplikaci Nastavení. Ujistěte se, že je zapnutý přepínač Oznámení pro Povolit oznámení V závislosti na vašich preferencích si nyní můžete vybrat „Okamžité doručení“ nebo „Naplánované shrnutí“.

Jak nastavit Zprávy na iPhone : Přejděte do Nastavení > [vaše jméno] > iCloud a klepněte na Zobrazit vše. Zapněte volbu Zprávy (pokud už není zapnutá). Chcete‑li vybrat další zařízení, na která se budou posílat SMS a MMS zprávy přijaté na iPhonu, přejděte do Nastavení > Zprávy > Přeposílání zpráv.

Jak nastavit MMS na iPhone

Pokud se na iPhonu pokoušíte odeslat skupinovou MMS, přejděte do Nastavení > Zprávy a zapněte MMS zprávy. Pokud na iPhonu nevidíte možnost zapnutí MMS nebo skupinových zpráv, je možné, že váš operátor tuto funkci nepodporuje. Zkontrolujte, že jste zadali správné telefonní číslo nebo e-mailovou adresu kontaktu.

Proč mi nejde odeslat MMS : Zkontrolujte, jestli váš operátor podporuje zprávy SMS, MMS nebo RCS. Zkontrolujte svůj tarif nebo zůstatek kreditu, jestli máte dost prostředků na posílání a příjem zpráv. Podívejte se, jestli máte signál. Zkontrolujte, jestli nemáte zapnutý režim letadla.

Změna způsobu posílání skupinových zpráv

 1. Otevřete Google zprávy .
 2. Klepněte na svoji profilovou fotku nebo ikonu Nastavení Zpráv Rozšířená nastavení Skupinové zprávy.
 3. Vyberte jako výchozí možnost hromadnou zprávu SMS nebo skupinovou zprávu MMS.


Zkontrolujte, jestli váš operátor podporuje zprávy SMS, MMS nebo RCS. Zkontrolujte svůj tarif nebo zůstatek kreditu, jestli máte dost prostředků na posílání a příjem zpráv. Podívejte se, jestli máte signál. Zkontrolujte, jestli nemáte zapnutý režim letadla.

Jak nastavit oznámení na iPhone

Přejděte do Nastavení > Oznámení a vyberte aplikaci. Klepněte na Náhledy a vyberte požadovanou možnost.Co je push notifikace Krátké oznámení, které obsahuje nadpis, stručný popisek a případně malý obrázek. Push notifikace se nejčasteji využívají na mobilních zařízeních, kde se zobrazují v horní části obrazovky. Kliknutím na push notifikaci uživatel otevře aplikaci, ta může být otevřena na konkrétním místě.Zkontrolujte, jestli váš operátor podporuje zprávy SMS, MMS nebo RCS. Zkontrolujte svůj tarif nebo zůstatek kreditu, jestli máte dost prostředků na posílání a příjem zpráv. Podívejte se, jestli máte signál. Zkontrolujte, jestli nemáte zapnutý režim letadla.

U telefonů bez operačního systému je nejsnazší poslat bezplatnou SMS ve tvaru MMS na číslo 999 555. Obratem vám přijde zpráva, která sama nastaví profil vašeho telefonu. Maximální velikost MMS je 300 kB, pokud limit překročíte, MMS neodejde. MMS se v GSM a pokročilejších sítích přenášejí jako datový tok přes GPRS.

Jak aktivovat posílání MMS : U telefonů bez operačního systému je nejsnazší poslat bezplatnou SMS ve tvaru MMS na číslo 999 555. Obratem vám přijde zpráva, která sama nastaví profil vašeho telefonu. Maximální velikost MMS je 300 kB, pokud limit překročíte, MMS neodejde. MMS se v GSM a pokročilejších sítích přenášejí jako datový tok přes GPRS.

Jak nastavit MMS zprávy : U telefonů bez operačního systému je nejsnazší poslat bezplatnou SMS ve tvaru MMS na číslo 999 555. Obratem vám přijde zpráva, která sama nastaví profil vašeho telefonu. Maximální velikost MMS je 300 kB, pokud limit překročíte, MMS neodejde. MMS se v GSM a pokročilejších sítích přenášejí jako datový tok přes GPRS.

Proč mi nejdou posílat MMS iPhone

Pokud se na iPhonu pokoušíte odeslat skupinovou MMS, přejděte do Nastavení > Zprávy a zapněte MMS zprávy. Pokud na iPhonu nevidíte možnost zapnutí MMS nebo skupinových zpráv, je možné, že váš operátor tuto funkci nepodporuje. Zkontrolujte, že jste zadali správné telefonní číslo nebo e-mailovou adresu kontaktu.

Pokud chcete dostávat oznámení z nějakého webu, ale nezobrazují se:

 1. V zařízení Android otevřete Chrome .
 2. Přejděte na požadovaný web.
 3. Klepněte na Informace o stránce Oprávnění Oznámení.
 4. Zapněte či vypněte Oznámení.
 5. Vedle položky Oznámení vyberte v rozbalovací nabídce Povolit.

Možnost 1: V aplikaci Nastavení

 1. V telefonu otevřete aplikaci Nastavení.
 2. Klepněte na Aplikace a oznámení Oznámení.
 3. V sekci Nedávno odeslané klepněte na aplikaci.
 4. Klepněte na typ oznámení.
 5. Vyberte požadované možnosti: Vyberte Upozornění nebo Ticho.

Jak nastavit upozornění : Možnost 1: V aplikaci Nastavení

 1. Otevřete v zařízení aplikaci Nastavení.
 2. Klepněte na Oznámení Nastavení aplikace.
 3. V sekci Nejnovější najdete aplikace, které vám nedávno odeslaly oznámení.
 4. Klepněte na aplikaci.
 5. Zapněte nebo vypněte oznámení aplikace.