Jak zjistit heslo k Wi-Fi od tiskárny?
Vyberte možnost Rozšířená nastavení. Vyberte položku Wi-Fi Direct. Vyberte název zařízení tiskárny a poté se k ní připojte pomocí připojení Wi-Fi Direct. Na ovládacím panelu tiskárny povolte následujícím způsobem žádost opřipojení zchytrého zařízení.Krok za krokem

 1. tiskárna se nejprve připojí přes USB k počítači nebo notebooku.
 2. nainstalují se ovladače.
 3. při instalaci se vás to zeptá, zda chcete USB nebo WiFi připojení
 4. při volbě WiFi připojení začne tiskárna hledat WiFi a vypíše seznam.
 5. pak stačí najít svůj router, zadat heslo.

Zkontrolujte připojení, a ujistěte se, že je tiskárna i zařízení využívaly stejnou síť. Počítač nebo mobilní zařízení: Otevřete seznam dostupných sítí a ujistěte se, že je připojena ke správné síti. Tiskárna: Zkontrolujte kontrolku bezdrátové sítě na ovládacím panelu. Pokud je modromodrá, je tiskárna připojena.

Jak připojit tiskárnu přes hotspot : Pomocí Průvodce instalací bezdrátové sítě z ovládacího panelu tiskárny připojte tiskárnu k síti Wi-Fi.

 1. Umístěte tiskárnu do blízkosti směrovače Wi-Fi.
 2. Otevřete nabídku nastavení, síť nebo bezdrátové připojení a vyberte Průvodce instalací bezdrátové sítě.
 3. Vyberte název sítě a poté zadejte heslo pro dokončení připojení.

Jak připojit tiskárnu bez WiFi

Připojení tiskárny přes USB (NÁVOD)

Nejčastějším způsobem připojení běžných tiskáren k PC je USB rozhraní. Kabelem označovaným dle typu konektorů A-B se takto propojí tiskárna přímo s PC.

Jak připojit tiskárnu k telefonu : Pokud vlastníte mobilní telefon s operačním systémem Android, budete potřebovat aplikaci Google Cloud print. V některých zařízeních je již nainstalována, na jiných si ji jednoduše stáhnete z Google Play. Po instalaci Cloud Print na vašem mobilu, spárujte v aplikaci zařízení s tiskárnou.

Tiskárny s dotykovým displejem

 1. Na ovládacím panelu tiskárny stiskněte ikonu Nastavení nebo ikonu Bezdrátové připojení .
 2. Vyberte možnost Nastavení sítě nebo Nastavení a poté vyberte možnost Obnovit nastavení sítě.
 3. Pokud se zobrazí výzva s potvrzením, stiskněte Ano.


Na vašem zařízení vyhledejte dostupné Wi-Fi sítě, zvolte tu s názvem vaší tiskárny a připojte s k ní. (Pokud jste povolili zabezpečení, heslo funkce wireless direct zobrazíte na displeji tiskárny pod položkou Zobrazit heslo.)

Proč mi nejde připojit tiskárna k počítači

Zkontrolujte kabely nebo bezdrátové připojení. Zkontrolujte kabely (u tiskáren připojených kabelem). Ujistěte se, že USB kabel tiskárny je správně připojený z tiskárny k počítači. Pokud se USB nerozpozná, podívejte se na článek Automatická diagnostika a řešení potíží s USB ve Windows.Připojení tiskárny přes USB (NÁVOD)

Nejčastějším způsobem připojení běžných tiskáren k PC je USB rozhraní. Kabelem označovaným dle typu konektorů A-B se takto propojí tiskárna přímo s PC.V případě Bluetooth připojení je na tiskárně potřeba zapnout párování. Následně na svém telefonu najeďte do hledání nových zařízení Bluetooth. Tiskárna se k mobilu připojí poté, co dojde k úspěšnému párování. Tímto způsobem se stačí připojit pouze jednou.

Nejprve se ujistěte, že je váš mobil a tiskárna připojena ke stejné wi-fi síti. Poté už jen stačí otevřít například vaší mobilní foto galerii a tisk může začít. Vyberte obrázek nebo fotku, kterou chcete vytisknout. Klepněte na ikonu pro sdílení a vyberte „Tisknout“ (ikonku tiskárny).

Jak připojit tiskárnu k WiFi HP : Pomocí tlačítka Wi-Fi Protected Setup (WPS) na směrovači připojte tiskárnu k síti Wi-Fi.

 1. Umístěte tiskárnu do blízkosti směrovače Wi-Fi.
 2. Přepojte tiskárnu do režimu Wi-Fi Protected Setup (WPS).
 3. Do dvou minut stiskněte a podržte tlačítko WPS na směrovači, dokud se nezahájí proces připojování.

Kde najdu PIN k tiskárně HP : Jakmile se na počítači zobrazí výzva k zadání kódu PIN WPS, vyhledejte kód PIN na ovládacím panelu tiskárny nebo na informačním listu vytištěném při nastavení. Do 90 sekund zadejte kód PIN a poté kliknutím na tlačítko Další dokončete nastavení.

Jak připojit tiskárnu HP k mobilu

Jednoduše nainstalujte aplikaci HP Smart do telefonu nebo tabletu a nastavte připojení tiskárny k bezdrátové síti. Poté můžete odesílat tiskové úlohy z mobilního zařízení Android, když je připojeno ke stejné bezdrátové síti jako tiskárna.

Tiskárny s dotykovým displejem

 1. Na ovládacím panelu tiskárny stiskněte ikonu Nastavení nebo ikonu Bezdrátové připojení .
 2. Vyberte možnost Nastavení sítě nebo Nastavení a poté vyberte možnost Obnovit nastavení sítě.
 3. Pokud se zobrazí výzva s potvrzením, stiskněte Ano.

Tisk přes wifi není složitý

Protože jde o bezdrátové připojení, je nutné, aby měla laserová tiskárna wifi funkci a byla připojena k síti. Do této sítě se pak připojí smartphone a díky funkci Cloud nebo Air Print lze uskutečnit tisk fotek z mobilu nebo dalších dokumentů, které potřebujete.

Jak se pripojit k tiskárně : Přidání tiskárny nebo skeneru do Windows

 1. Vyberte spustit > Nastavení > Bluetooth & zařízení > tiskárny & skenery .
 2. Vedle možnosti Přidat tiskárnu nebo skener vyberte Přidat zařízení.
 3. Počkejte, až najde blízké tiskárny, vyhledejte tiskárnu, kterou chcete použít, a vyberte Přidat zařízení.