Jak zvětšit písmo Word?
Tady je postup, jak můžete změnit velikost textu, obrázků a aplikací ve Windows. Pokud chcete změnit zobrazení ve Windows, vyberte Start > Nastavení > Usnadnění > Velikost textu. Pokud chcete zvětšit jen text na obrazovce, upravte posuvník vedle položkyVelikost textu.Pomocí desktopové aplikace otevřete dokument a změňte velká písmena textu v něm, nebo můžete ručně změnit velikost písmen textu v Word pro web. Vyberte text, který chcete změnit. Přejděte na Domovskou stránku > Další možnosti písma > Změnit velikost písmen.Změna velikosti mezer mezi znaky

 1. Vyberte text, který chcete změnit.
 2. Na kartě Domů klikněte na ikonu pro otevření dialogového okna Písmo.
 3. V poli Mezery klikněte na možnost Rozšířené nebo Zúžené a pak zadejte požadované místo v poli O kolik.

Jak zvětšit písmo v prohlížeči : Nastavení velikosti stránky nebo písma pro všechny webové stránky

 1. Na počítači spusťte Chrome.
 2. Vpravo nahoře klikněte na ikonu možností Nastavení.
 3. Klikněte na Vzhled.
 4. Proveďte požadované změny: Změna velikosti veškerého obsahu: Vedle možnosti Přiblížení/oddálení stránky klikněte na šipku dolů .

Jak nastavit větší písmo ve Wordu

Změna výchozí velikosti písma pro veškerý text

 1. Klikněte na Soubor > Možnosti.
 2. V dialogovém okně klikněte na Obecné.
 3. V části Při vytváření nových sešitů zadejte požadovanou velikost písma do pole Velikost písma. Nebo můžete zadat libovolnou velikost, od 1 do 409, do násobků 0,5, například 10,5 nebo 105,5.

Jak zvětšit písmo v počítači : Pokud chcete přejít na nastavení přístupnosti v počítači, stiskněte klávesu s logem Windows+U nebo vyberte Start > Nastavení > Přístupnost. Vyberte Velikost textu.

Změna výchozí velikosti písma pro veškerý text

 1. Klikněte na Soubor > Možnosti.
 2. V dialogovém okně klikněte na Obecné.
 3. V části Při vytváření nových sešitů zadejte požadovanou velikost písma do pole Velikost písma. Nebo můžete zadat libovolnou velikost, od 1 do 409, do násobků 0,5, například 10,5 nebo 105,5.


Formátování textu v obsahu

 1. Přejděte na Reference > Obsah > Vlastní obsah.
 2. Zvolte možnost Změnit.
 3. V seznamu Styly klikněte na úroveň, kterou chcete přizpůsobit, a potom klikněte na Změnit.
 4. V podokně Úprava stylu si nastavte požadované změny.
 5. Kliknutím na OK změny uložíte.

Jak změnit velikost písmen

Změna velikosti písma

 1. Spusťte v zařízení aplikaci Nastavení .
 2. Klepněte na Displej.
 3. Klepněte na Rozšířená nastavení .
 4. Klepněte na Velikost písma.
 5. Pomocí posuvníku vyberte velikost písma.

Otázky a odpovědi pro ekonomický systém POHODA

Zvolte v OS Windows Start/Ovládací panely/Zobrazení, kde na záložce Vzhled vyberete odpovídající velikost písma.Klikněte na položku Pošta. Klikněte na Zobrazení > Nastavení zobrazení. Klikněte na Další nastavení. Pokud chcete změnit písmo nebo jeho velikost u záhlaví sloupců ve složce Doručená pošta (například u sloupců Od a Předmět), klikněte na Písmo sloupce a pak udělejte potřebné úpravy.

Přejděte na Upravit > Předvolby > Úpravy obsahu > Možnosti písma. V rozbalovacím seznamu Výchozí písmo pro Přidat text zvolte vhodné písmo. V rozbalovacím seznamu Velikost písma zvolte vhodnou velikost písma. Klikněte na OK.

Jak zvětšit Písmo na počítači : Pokud chcete přejít na nastavení přístupnosti v počítači, stiskněte klávesu s logem Windows+U nebo vyberte Start > Nastavení > Přístupnost. Vyberte Velikost textu.

Jak zvětšit písmo na PC zkratka : Zvětšení obsahu:

Windows a Linux: Stiskněte Ctrl a +. Mac: Stiskněte ⌘ a +.

Jak zvětšit písmo na počítači

Pokud chcete přejít na nastavení přístupnosti v počítači, stiskněte klávesu s logem Windows+U nebo vyberte Start > Nastavení > Přístupnost. Vyberte Velikost textu.

Přejděte na Formát > Písmo > Písmo. + D a otevřít dialogové okno Písmo . Vyberte písmo a velikost, které chcete použít. Vyberte Výchozí a pak vyberte Ano.Zvýraznění jedné části textu

 1. Vyberte text, který chcete zvýraznit.
 2. Na kartě Domů vyberte šipku vedle položky Barva zvýraznění textu. .
 3. Zvolte barvu. Text, který jste vybrali, se zvýrazní zvolenou barvou.

Jak zvětšit písmo u ikon : Pokud se při procházení Windows zdá být text příliš malý, můžete text zvětšit. To má vliv například na záhlaví, nabídky a texty ikon. Pokud chcete přejít na nastavení přístupnosti v počítači, stiskněte klávesu s logem Windows+U nebo vyberte Start > Nastavení > Přístupnost. Vyberte Velikost textu.