Kdo hraje Petra v jedne rodine?
Hraje

  • Tereza Kostková
  • Filip Blažek.
  • Tomáš Jeřábek.
  • Zuzana Vejvodová
  • Berenika Kohoutová
  • Pavel Zedníček.
  • Denisa Biskupová
  • Sebastian Pöthe.

Berenika Kohoutová je podruhé těhotná: Hvězda Jedné rodiny ukázala bříško v novém klipu.Takže jsem s rolí spokojen,“ popisuje Petr Čtvrtníček primáře Igora Mraka. ​Zato Chantal Poullain slibuje do Jedné rodiny přinést milostné drama: „Isabelle je typická Francouzka. Žije okamžikem, s Bobem nás čeká love story, otázka je, jestli nebude jednostranná.

Kdo hraje Elišku z jedné rodiny : Hlavní postavy

Tereza Kostková Petra Tejkalová (dříve: Holasová) – manželka Karla, matka Martiny a Vaška, exmanželka Filipa, dříve: vyráběla marmelády
Lotti Töpfer Eliška „Eli“ Tejkalová – dcera Karla a Kláry a sestra Johana
Adam Mišík Dominik Franěk – partner Martiny a otec Žofinky

Kdo hraje Petra v seriálu Jedna rodina

Obsazení filmu Jedna rodina

Tereza Kostková .. Petra Tejkalová
Tomáš Jeřábek .. Karel Tejkal
Zuzana Vejvodová .. Klára Tejkalová
Berenika Kohoutová .. Norika Holasová
Pavel Zedníček .. Bob Holas

Kdo zpívá Jedna rodina : Provided to YouTube by Universal Music Group Jedna rodina · Berenika Kohoutová Jedna rodina ℗ 2023 Universal Music s.r.o. Released on: 2023-05-19 Associated Performer, Singer: Berenika Kohoutová Producer, Associated Performer, Guitar, Keyboards, Vocals: Michal Pelant Associated Performer, Drums: Roman Vícha Associated …

Ještě před vánočními svátky vstupuje do seriálu Jedna rodina nová postava doktorky Olgy Čechové v podání Patricie Pagáčové (34). Herečka prozradila, nejen co její postavu čeká, ale odpovídá i na otázky ohledně návratu do seriálu Ulice.

Mezitím v roce 2023 Eliška (Emma Smetana), ředitelka krachující marmeládovny, se chce zasnoubit se svým zaměstnancem Martinem. Během jedné Damiánovy návštěvy jeho kamaráda alchymisty Matouše se potře kouzelným elixírem, který jej začne zdánlivě náhodně přenášet do roku 2023 za Eliškou a následně zpět do roku 1758.

Kdy vyjde 3 série Jedna rodina

Jedna rodina – Série 3 (S03) (2024) | Tvůrci | ČSFD.Tvůrci tak jasně dávají najevo, že dílem směřují k co nejširšímu diváckému spektru, kde by se měla najít každá generace. Prozatím osmidílný seriál Jedna rodina vychází z původního filmu Střídavka (2022), ke kterému psala scénář Lucie Konečná.

1. mise
Skladatel znělky Karel Kryl Václav Noid Bárta (+zpěv)
Úvodní znělka Morituri te salutant
Země původu Česko
Jazyk čeština


Seriál jedna rodina se odehrává a částečně natáčí také v Berouně.

Kdo hraje Johana v jedne rodine : Berenika Kohoutová je podruhé těhotná: Hvězda Jedné rodiny ukázala bříško v novém klipu.

Kolik dilu bude mít seriál Eliška a Damián : Poslední, tedy dvanáctý díl seriálu, byl odvysílán v pondělí 13. listopadu 2023 a vyvolal diskuse na sociálních sítích, kde fanoušci seriálu projevili smutek nad koncem pořadu a naopak kritici seriálu vyjádřili potěšení z konce seriálu.

Kdo hraje Elišku v zoo

Obsazení filmu ZOO

Michaela Pecháčková .. Sidonie Anna Novotná
Eliška Brumovská .. zvěrolékařka Tamara
Roman Štabrňák .. Pavel Tauchen
Roman Zach .. Roman Pekař
Martin Sitta .. Robert Jung


Všech 78 dílů komediálního seriálu Jedna rodina najdete už teď na Voyo. 😍V lednu 2023 byl seriál po dvou řadách zrušen.

Kolik dílů bude mít 1 mise : Epizody (42)

Hof a Hof (E01) 16,8%
Krutá volba (E03) 31,7%
Kdo s koho (E04) 37,9%
Dva proti všem (E05) 34,6%
Kariéra nebo dítě (E06) 38,1%