Kdy aplikovat olej na obličej?
Kdy a jak olej použít Olejíček můžete použít na noc i na den, klidně pod make-up. Použít ho můžete samostatně, místo krému nebo přidat pár kapek přímo do krému. Velmi vhodné je vrstvení – sérum, olej, krém, to oceníte v zimě a v chladném počasí.Pleťového oleje stačí vždy jen pár kapek ( cca 3 – 4 ). Kapky ideálně rovnoměrně rozdělit na tváře, bradu a čelo, následně lehce prsty roztírat od středu obličeje do stran. Olej můžete i lehounce vklepávat.Bez ohledu na to, jaký typ séra používáte, ujistěte se, jaká je jeho konzistence a aplikujte je od nejlehčího po nejhustší, přičemž olejová séra aplikujte vždy až po denním krému. Rozhodnete-li se séra vrstvit, hydratační sérum aplikujte vždy až po ošetřujícím séru.

Jaký olej je vhodný na obličej : Pokud bojujete s problematickou pletí, měli byste hledat právě olej, který neucpává póry. Mezi nekomedogenní oleje patří například arganový, konopný nebo jojobový olej – ty se hodí pro každý typ pleti. Mezi ty komedogenní se řadí například lněný nebo kokosový olej na pleť.

Kdy Nanaset olej na pleť

Pokud máte suchou pleť, je vhodné olej zařadit do ranní i večerní rutiny. Pokud je ale vaše pleť spíše smíšená nebo suchá, bohatě stačí olej použít jen jednou denně, a to ideálně večer.

Čím si mazat obličej : Na obličej jsou vhodné např. Barekol Měsíčkový krém, mastnější základ má Dr. Dudek Měsíčková mast, která lze také aplikovat na obličej. Nebo můžete využít kosmetiku WELEDA Měsíček např.

JAK a KDY SÉRUM APLIKOVAT Pro maximální účinky je obecně doporučeno používat sérum pravidelně 2x denně na očištěnou pleť před aplikací krému.

Sérum nanášejte vždy na důkladně vyčištěnou pleť před aplikací krému. Ideální množství je 3 až 5 kapek pro oblast tváře, krku a dekoltu. Pokud má sérum pipetku, nikdy se jejím koncem nedotýkejte pleti. Konečky prstů produkt jemně vklepávejte do pokožky.

Jak casto pouzivat olej na pleť

Pokud máte suchou pleť, je vhodné olej zařadit do ranní i večerní rutiny. Pokud je ale vaše pleť spíše smíšená nebo suchá, bohatě stačí olej použít jen jednou denně, a to ideálně večer. Přes noc pleť produkuje menší množství kožního mazu, odpočívá a regeneruje se.K obličejové masáži je nejvhodnější použít arganiový či makový olej. Oba jsou vhodné pro všechny typy pleti a kromě toho, že se vám s nimi bude masáž dobře provádět, dodají vaší pleti při masáži živiny. Samozřejmě můžete zvolit i jiný druh oleje. Vždy si nejdříve na hřbetu ruky ověřte, že na ně nemáte alergii.Povolte výpustní šroub na dně olejové vany a nechte olej vytéct. Nespěchejte, olej nechte vykapat klidně přes noc. Vyměňte olejový filtr. Zašroubujte zpět výpustní šroub, nasaďte spodní kryt motoru a sundejte auto z heveru.

Napumpujte si několik kapek oleje na konečky prstů a jemně jej rozetřete po obličeji. Pokožku obličeje jemně masírujte a rozetřete po ní čistící olej. Dbejte na to, abyste nevynechali žádné místo a nespěchejte – tuto masáž můžete provádět až 10 minut. Nechte olej krátce působit – mezitím si třeba můžete vyčistit zuby.

Čím si holit obličej : Na holení obličeje je vhodné použít speciální žiletku. Před použitím ostří vždy nejprve důkladně vydezinfikujte a očistěte, abyste předešli podráždění pleti. Dalším krokem je důkladné umytí obličeje. Na ni pak můžete nanést klasickou pěnu na holení, ale poslouží vám i dětský nebo jiný neparfemovaný olej.

Jakou vodou si mýt obličej : K odstranění čisticího prostředku se doporučuje použít studenou nebo vlažnou vodu. Horká voda může vést k zarudnutí obličeje a vzplanutí, zvláště pokud máte citlivou pokožku nebo rosaceu. Studená voda je vhodná pro všechny typy pleti a může napnout kůži stimulací průtoku krve a zlepšením krevního oběhu.

Jak se nanáší sérum na obličej

Sérum nanášejte vždy na důkladně vyčištěnou pleť před aplikací krému. Ideální množství je 3 až 5 kapek pro oblast tváře, krku a dekoltu. Pokud má sérum pipetku, nikdy se jejím koncem nedotýkejte pleti. Konečky prstů produkt jemně vklepávejte do pokožky.

Pleťovou masku naneste v dostatečném množství od středu obličeje do stran, ale také na krk a dekolt. Při aplikaci ji roztírejte prsty. Použít ale můžete i speciální kosmetický kartáček či štětec. Vyhněte se citlivým partiím okolo očí a úst.Pokud máte suchou pleť, je vhodné olej zařadit do ranní i večerní rutiny. Pokud je ale vaše pleť spíše smíšená nebo suchá, bohatě stačí olej použít jen jednou denně, a to ideálně večer.

Jak casto pouzivat sérum na oblicej : SÉRUM PRO OMLAZENÍ PLETI

Použití: Sérum je určeno pro každodenní použití a aplikuje se jako intenzivní péče pod denní krém nebo noční krém.