Kdy aplikovat sérum na řasy?
Sérum na řasy nanášejte v přesném množství silikonovým hrotem na linii kořínků řas pravidelně po dobu čtyř týdnů, ideálně večer hned po odlíčení. Sérum tak nejlépe proniká k vlasovým folikulům řas, hloubkově je stimuluje a vyživuje. Sérum lze aplikovat na vrchní i na spodní řasy, případně také na linii obočí.Pro maximální růst řas doporučujeme aplikovat sérum 1x denně na odlíčenou oblast. Nanášíme ke kořínkům řas po celém horním popřípadě dolním víčku nebo na obočí. Při pravidelném používání vydrží 1 balení až 10 měsíců. Dbejte na to, aby se vám přípravek nedostal do očí.JE VHODNÉ NANÁŠET SÉRUM PŘED, NEBO PO HYDRATAČNÍM KRÉMU, A PROČ Nejlepší je nanést sérum před hydratačním krémem. Důvodem je to, že séra jsou lehké přípravky, které se snadno vstřebávají do pokožky, zatímco hydratační přípravky jsou silnější a vytvářejí ochrannou bariéru na povrchu pokožky.

Jak aplikovat sérum na obočí : Sérum na obočí se nanáší velice podobně. Vytaženým štětečkem aplikujte sérum na všechny části vašeho obočí. Na videu výše můžete vidět ukázku, jak by mělo správné nanesení vypadat. Samotné užívání séra na obočí od deNatura je tedy velmi jednoduché a zabere maximálně 10–15 sekund denně.

Po čem rostou řasy

Po čem rostou řasy: Základem jsou ořechy

Například minerály selen a zinek, omega mastné kyseliny a vitamin A, C a E. Velkým pomocníkem pro růst řas a vlasů jsou jádra – ať už jsou to ořechy, mandle, slunečnicová nebo lněná semínka. Kaše, saláty či polévky můžeme obohacovat také o blahodárný lněný nebo konopný olej.

Jak mít hezké řasy : Rychlé shrnutí toho, jak docílit perfektních řas:

 1. Používat sérum pro růst řas.
 2. Šetrně natáčet řasy pomocí kleštiček.
 3. Ošetřovat je ricinovým olejem nebo vazelínou.
 4. Pravidelně česat a stimulovat řasy.
 5. Používat bezbarvou podkladovou bázi.
 6. Správně a pečlivě nanášet maskaru.
 7. Vyhýbat se prodlužování řas.
 8. Důkladně se odličovat.

Proč se řasy lámou a vypadávají Padání řas často způsobuje jejich nadměrné přetěžování, jako třeba neustálé umělé prodlužování, aplikace většího množství nekvalitní kosmetiky, nedostatečné odličování nebo časté natáčení. Může však ukazovat i na vážnější nemoci, psychologické poruchy, alergie či nadměrný stres.

Nejlepší způsob, jak kleště používat, je přiblížit je k linii řas co nejblíže, sevřít a pomalu napočítat do pěti. Potom sevření opatrně uvolněte a pokračujte v jiném úhlu se zbývajícími řasami. Pro získání většího objemu držte kartáček v horizontální poloze u kořínků řas a směrem nahoru s kartáčkem jemně třeste.

Jak správně používat sérum

Sérum nanášejte vždy na důkladně vyčištěnou pleť před aplikací krému. Ideální množství je 3 až 5 kapek pro oblast tváře, krku a dekoltu. Pokud má sérum pipetku, nikdy se jejím koncem nedotýkejte pleti. Konečky prstů produkt jemně vklepávejte do pokožky.Aplikujte sérum lehkým nanesením na vyčištěnou oblast kolem očí. Pro maximální efekt jemně masírujte pokožku prsty jednu minutu – nejlepší způsob je jemné vklepávání séra pomocí prsteníčku. jemná masáž zvyšuje blahodárný účinek séra. Pokud chcete obzvlášť chladivý efekt , uchovávejte oční sérum v lednici.V 6. měsíci miminku rostou nehty, vlasy a chloupky.

Smíchejte po lžičce ricinový a emu olej, dále půl lžičky kokosového nebo olivového oleje a pět kapek vitamínu E. Jako bonus můžete přidat jednu kapku levandulového esenciálního oleje. Sérum používejte každý den, nejlépe před spaním.

Kdy rostou řasy : Za jeden den řasy narostou průměrným tempem 0,12-0,14 mm. Do své konečné délky dorostou asi za 1 až 2 měsíce. Kompletní růstový cyklus každé řasy může trvat od 4 do 11 měsíců a probíhá ve třech fázích – růstová fáze (anagen), přechodná fáze (katagen) a odpočinková fáze (telogen).

Co je dobré na růst řas : Růst řas lze podpořit doplněním vitamínů A, B-3 a C, biotinu či železa. Důležitá je i pravidelná masáž pomocí kokosového nebo ricinového oleje, která stimuluje růstové folikuly řas a zvyšuje v nich krevní průtok.

Po čem rychle rostou řasy

Po čem rostou řasy: Základem jsou ořechy

Například minerály selen a zinek, omega mastné kyseliny a vitamin A, C a E. Velkým pomocníkem pro růst řas a vlasů jsou jádra – ať už jsou to ořechy, mandle, slunečnicová nebo lněná semínka. Kaše, saláty či polévky můžeme obohacovat také o blahodárný lněný nebo konopný olej.

Za jeden den řasy narostou průměrným tempem 0,12-0,14 mm. Do své konečné délky dorostou asi za 1 až 2 měsíce. Kompletní růstový cyklus každé řasy může trvat od 4 do 11 měsíců a probíhá ve třech fázích – růstová fáze (anagen), přechodná fáze (katagen) a odpočinková fáze (telogen).NE – Řasy se doplňují průměrně za 3 až 6 týdnů. Kompletní aplikace nových řas trvá 1 až 2 hodiny. Doplňování pak už trvá podstatně kratší čas, vždy v závislosti na počtu doplňovaných řas.

Jak se nanasi sérum : Jak pleťové sérum nanášet

 1. Nejprve pleť vyčistěte a okamžitě sérum naneste na pleť.
 2. Na pleť obličeje, krku a dekoltu vždy naneste malé množství séra, jemně ho rozetřete a nechte vstřebat.
 3. Asi za 1 minutu pak aplikujte denní nebo noční krém jako obvykle.