Kdy se zavira check-in smartwings?
Standardní Check-in (Odbavovací přepážka)

Odbavovací přepážka zpravidla otevírá 2 hodiny před plánovaným odletem a zavírá 40 minut před plánovaným odletem. Tento čas se však může lišit u jednotlivých leteckých společností i destinací.Online check-in

Check-in můžete provést zdarma v čase 24 hodin až 2 hodiny před odletem. Pokud máte zaplacená a vybraná sedadla, lze se odbavit až 60 dní předem. K odbavení na letišti budete potřebovat palubní vstupenky s QR kódem.Pokud cestujete s odbaveným zavazadlem, je nutné jej u přepážky, která odbavuje váš let, odevzdat. Vytištěný dvojrozměrný čárový kód na palubní vstupence (nebo ve vašem mobilu či tabletu) jednoduše přiložte k validátoru palubních vstupenek.

Kdy se otevře Gate : Gate se otevírá zhruba 30–45 minut před odletem. Na každém letišti jsou směrové informační tabule, takže se určitě neztratíte. Před nástupem do letadla opět předložíte palubní lístek a cestovní doklad. Pak už můžete pokračovat na palubu letadla, kde vás přivítají letušky či stevardi.

Kdy se otevira check-in smartwings

Online odbavení není dostupné na letech z Prahy do Tel Avivu. Online odbavení se otevírá 30 hodin před plánovaným odletem a končí 60 minut před plánovaným odletem.

Kdy se zavira Gate na letišti : Cestujete-li pouze s příručním zavazadlem a již máte svoji palubní vstupenku, není tak velká časová rezerva nezbytně nutná, přesto byste měli na letiště dorazit s dostatečným předstihem. Gate se uzavírá zpravidla 30 minut před plánovaným odletem. Více informací by vám měla poskytnout vaše letecká společnost.

Palubní lístek je dostupný 24 hodin před nástupem do letadla, stačí si ho vytisknout nebo stáhnout do telefonu. Ať tak či onak, je zásadním dokumentem, který vám umožní vstup do letadla.

Online odbavení se otevírá 30 hodin před plánovaným odletem a končí 60 minut před plánovaným odletem. Po úspěšném provedení online odbavení obdrží cestující potvrzující e-mail obsahující palubní vstupenku. Nemá-li cestující žádné zavazadlo k odbavení, může na jejím základě projít přímo do letištního odletového východu.

Jak dlouho před odletem se zavírá Gate

V klidu si prohlédnete letiště, obchody a vyhnete se stresu. Gate se uzavírá většinou 30 minut před plánovaným odletem. Chápejte to tak, že musíte na místo, odkud se nastupuje na palubu, dorazit alespoň 30 minut před odletem.V klidu si prohlédnete letiště, obchody a vyhnete se stresu. Gate se uzavírá většinou 30 minut před plánovaným odletem. Chápejte to tak, že musíte na místo, odkud se nastupuje na palubu, dorazit alespoň 30 minut před odletem.V příručním zavazadle může mít každý cestující tekutiny a gely v obalech do maximálního objemu 100 ml. Všechna balení musí být umístěna v jednom průhledném uzavíratelném plastovém sáčku o maximálním objemu 1 l. Přeprava tekutin v odbaveném zavazadle není doporučena a neneseme za ni odpovědnost.

Nastupujeme na palubu letadla

Vhodná doba být u své odletové brány je 30 minut před odletem. Před nástupem do letadla předložíte jen palubní lístek a cestovní doklad. Probíhá také kontrola rozměrů vašeho příručního zavazadla. Na to pozor, pokud by přesahovalo stanovené rozměry, mohou být účtovány vysoké poplatky.

Jak se dělá check-in : Většina velkých leteckých společností nabízí online check-in 24 hodin před odletem. Co to znamená Přihlásíte se do portálu aerolinky, se kterou letíte anebo agentury, přes kterou jste letenky kupovali, zvolíte možnost check-in a zadáte požadované informace, jako jsou jméno a příjmení, datum narození a číslo pasu.

Jak udělat online odbavení : Většina velkých leteckých společností nabízí online check-in 24 hodin před odletem. Co to znamená Přihlásíte se do portálu aerolinky, se kterou letíte anebo agentury, přes kterou jste letenky kupovali, zvolíte možnost check-in a zadáte požadované informace, jako jsou jméno a příjmení, datum narození a číslo pasu.

Kdy dostanu jídlo v letadle smartwings

na vybraných linkách delších než 4 hodiny. Objednávku je třeba provést alespoň 48 hodin před odletem přes kontaktní formulář. Na ostatních linkách si lze vybrat z nabídky placeného občerstvení při nákupu letenky nebo do 48 hodin před odletem v sekci Moje rezervace.

Deodorant je do letadla obvykle povolen, pokud splňuje pokyny Úřadu pro bezpečnost dopravy (TSA) týkající se gelů, tekutin a aerosolů. Tyto předpisy Sada TSA uvádějí, že si můžete vzít s sebou deodorant v balení o objemu maximálně 3,4 unce (100 mililitrů).Nástup do letadla

Místo v letadle je pro všechny. Personálu ukážete palubní vstupenku a cestovní doklad. Následně buďto nástupním mostem, autobusem nebo pěšky po letištní ploše dojdete k letadlu. Při nástupu do letadla bývá zvykem ještě jednou ukázat palubní vstupenku a pozdravit se s palubním personálem.

Co si můžu vzít za jídlo do letadla : Jak ale na vlastní jídlo v letadle Obecně platí, že do letadla si můžete vzít a jíst jakékoliv jídlo, které splňuje limit 100ml omezení. V jednoduchosti řečeno, že vše, co má na první pohled tekutou složku a je v objemu vyšším než 100 ml, raději nechte doma.