Kolik stojí permanentni řasy?
Nabízíme prodlužování řas 100% přírodním materiálem ze srsti norka

Prodlužování řas norkovými řasami AKCE 2 990 Kč 3 500 Kč
Doplnění řas norkovými řasami 1000 – 1400 Kč
Prodlužování spodních řas norkovými řasami 1490 Kč
Doplnění spodních řas norkovými řasami 790 Kč
Zdobení řas kamínky Swarovski 50 Kč za kus

» Jak dlouho prodloužené řasy vydrží Trvanlivost prodloužených řas je závislá na obměňovacím cyklu Vaší přirozené řasy, který zpravidla trvá 30 až 90 dnů. Životnost řas závisí také na provádění doporučené péče o řasy a opatrnosti klientky.Obvyklá cena trvalé na řasy a barvení řas je 610 Kč. Na barvení obočí získáte slevu, když si ho objednáte k trvalé na řasy a barvení řas.

Jak dlouho vydrží nalepené řasy : Pokud si necháte nalepit každou řasu zvlášť na řasu, získáte mnohem přirozenější výraz. Takto nalepené řasy vydrží déle, až šest týdnů. Obnovit je doporučujeme v rozmezí 30 až 60 dnů.

Jak dlouho mít umělé řasy

Životnost každého typu prodloužení je přibližně šest až osm týdnů. Skutečná retenční doba však závisí na rychlosti růstu a životnosti vašich přírodních řas. Protože každé prodloužení řas je připojeno k samostatné přirozené řase, spadne, když přirozená řasa spadne.

Jak šetrně odstranit umělé řasy : Kápněte na tamponek trochu oleje (doporučujeme ricinový olej, který podporuje růst a sílu řas) a jemně jím třete víčko. Olej se ale nesmí dostat do oka. Umělé řasy půjdou krásně sundat. Potom ještě smyjte zbytky oleje teplou vodou.

Na aplikaci přijďte nenalíčená a nepoužívejte žádný krém. 48 hodin po aplikaci řas se vyhněte kontaktu s vodou, párou a soláriem. Řasy pročesávejte kartáčkem na řasy. DOPORUČUJI odličovat se přípravkem na bázi VODY NEBO GELU.

Prvních 24 hodin po aplikaci řas určitě byste se měla vyhnout nadměrnému vlhku, a vynechat posilovnu, saunu nebo bazén a pozor také na páry při vaření nebo topení doma a v autě. Prodloužené řasy byste měla pravidelně pročesávat speciálním kartáčkem. Díky tomu nebudou řasy zamotané do sebe a budou vypadat vždy krásně.

Po čem rostou řasy

Po čem rostou řasy: Základem jsou ořechy

Například minerály selen a zinek, omega mastné kyseliny a vitamin A, C a E. Velkým pomocníkem pro růst řas a vlasů jsou jádra – ať už jsou to ořechy, mandle, slunečnicová nebo lněná semínka. Kaše, saláty či polévky můžeme obohacovat také o blahodárný lněný nebo konopný olej.Výsledky lash liftingu zpravidla vydrží 6 až 8 týdnů. Po této době řasy postupně přirozeně spadnou a vrátí se do svého původního stavu.Zhruba se jedná o 6 týdnů. To je ovšem krajní hranice, do kdy je nutné provést výměnu. Ovšem, aby Vaše řasy byly stále krásné, je lepší provádět výměnu mezi 3 týdny. Doplnění probíhá dolepením dalších syntetických řas na nově narostlé řasy.

Podle americké akademie dermatologů je to 50 až 100 vlasů denně. A pokud máte vlasy husté, je zcela normální, že vám jich vypadne ještě více. Máte-li dlouhé vlasy, může stovka vypadaných vlasů vypadat velmi masivně, protože je objemnější než stejný počet krátkých vlasů. Je to však naprosto normální.

Jak sundat umělé řasy ze salónu : Protože lepidlo na umělé řasy zůstává pružné, jdou nalepené řasy jednoduše sundat. Klasické řasy chytněte ve vnějším koutku pinzetou a opatrně za ně zatáhněte. Povolí a lehce je sundáte. Trsové řasy sundávejte lehkým zatažením postupně.

Jak dlouho trvá sundání řas : Řasy přirozeně vypadávají v posledním cyklu růstu. Celý cyklus růstu a vypadnutí trvá 60 – 90 dní. Protože každá řasa je v jiné růstové fázi, je nutné docházet na doplnění nejpozději do 3 týdnů od poslední aplikace. Při doplnění dojde ke korekci a dolepení syntetických řas na vaše nově narostlé řasy.

Jak dlouho vydrží umělé řasy

Životnost každého typu prodloužení je přibližně šest až osm týdnů. Skutečná retenční doba však závisí na rychlosti růstu a životnosti vašich přírodních řas. Protože každé prodloužení řas je připojeno k samostatné přirozené řase, spadne, když přirozená řasa spadne.

Jedná se o bezbolestnou technologii, během které je nalepena jedna umělá řasa na jednu řasu přírodní – 1D. Polepuje se téměř každá řasa, díky tomu dosáhnete přirozeného, svůdného efektu hustších a delších řas. Doba aplikace je cca 2 – 2,5 hodiny a na jedno oko připadne 30 až 60 řas.Každému denně vypadne přibližně 2 – 5 řas. Průměrně tedy 3 řasy denně, což znamená 21 řas za týden, 42 řas za dva týdny a 63 řas za tři týdny. Proto je důležité pravidelné doplňování řas, tak aby Vaše řasy vypadaly stále krásně.

Jak dlouho trva růst řas : Za jeden den řasy narostou průměrným tempem 0,12-0,14 mm. Do své konečné délky dorostou asi za 1 až 2 měsíce. Kompletní růstový cyklus každé řasy může trvat od 4 do 11 měsíců a probíhá ve třech fázích – růstová fáze (anagen), přechodná fáze (katagen) a odpočinková fáze (telogen).