Kolik stojí zájezd na Mauricius?
Mauricius

Celý Mauricius
Calodyne od 36 990 Kč
Flic En Flac od 36 990 Kč
Grand Baie od 33 590 Kč
Grand River South East od 37 790 Kč

Kdy jsou letenky na Mauricius nejlevnější Nejvíce levných většinou seženete na mimosezonní období od ledna do března, ale šance na akční ceny je i v podzimním období. Naopak nejdražší ceny jsou o letních prázdninách.Nejvhodnější období je proto březen-duben, nebo říjen-listopad.

Jak dlouho trvá cesta na Mauricius : Letenky na Mauricius, jak na to. Letenky na ostrov Mauricius jsou lehce dostupné a ideální možnosti leteckého spojení jsou při odletech z Prahy nebo Vídně. Délka letu je přibližně 16 hodin včetně jednoho přestupu.

Kolik stojí jídlo na Mauriciu

Sušenka – 20 MUR. Jídlo ve stánku 60–80 MUR. Jídlo v restauraci – 150–600 MUR.

Kam na dovolenou za málo peněz : Podívejte se na těchto 15 úžasných míst, kam cestovat, když jste mladí a máte málo peněz:

 1. Thajsko. Thajsko je jednou z nejlevnějších zemí pro cestovatele.
 2. Vietnam. Vietnam je cenami velmi podobný Thajsku.
 3. Kambodža.
 4. Mexiko.
 5. Bali, Indonésie.
 6. Lisabon, Portugalsko.
 7. Marrakech, Maroko.
 8. Peru.

Bez víza pak můžete strávit na Mauriciu až 3 měsíce.

Kolik stojí zpáteční letenky z letiště Praha na letiště Mauricius Nejlepší cena zpátečního letu z letiště Praha na letiště Mauricius, kterou jsme našli, je 14 529 Kč. Jedná se o odhad založený na informacích shromážděných od různých leteckých společností a cestovních kanceláří za poslední 4 dny.

Kolik peněz si vzít na Mauricius

Měna je volně směnitelná, je možno ji vyměnit za euro, americký dolar a další měny, nejvhodnější měnou s sebou je však euro. Banky jsou otevřené pondělí až čtvrtek od 9.15 do 15.15, v pátek od 9.15 do 17.15, v sobotu je zavřeno.Seznam nejdůležitějších věcí na výlety po ostrově:

Lehké oblečení s dlouhými rukávy a nohavicemi – pro ochranu před hmyzem a slunečním zářením, ideální je len nebo lehká bavlna. Dostatek nápojů – vysoké teploty a vlhkost znamenají, že se tělo rychleji dehydratuje, takže je důležité si na výlety vzít dostatek tekutin.Nejlevnější dovolená u moře

 • Bulharsko je jednou z nejlevnějších možností pro dovolenou u moře pro české turisty.
 • Chorvatsko je další oblíbenou destinací pro levnou dovolenou u moře.
 • Egypt je třetím tipem na levnou dovolenou u moře.
 • Turecko je čtvrtým tipem pro levnou dovolenou u moře.


Kdy nejlevněji na hory

Pokud chcete ušetřit, doporučujeme termíny na začátku prosince, kdy jsou ceny nejnižší a můžete si lyžování užít v luxusních střediscích za velmi nízké ceny. Vánoční a silvestrovské pobyty jsou vždy s příplatkem. Nižší ceny jsou také v lednu a březnu.

Na co si dát pozor na Mauricius : Mauricius je obecně velmi bezpečnou destinací a největším nebezpečím zde bývá maximálně spálení sluncem. Přesto je třeba mít na paměti pár běžných zásad: Cennosti a větší obnos peněz je jistější nechat na pokoji nebo v hotelovém trezoru. Kapesní krádeže – dávejte si pozor na místech s větší koncentrací lidí

Jak se letí na Mauricius : Nejpohodlnější variantou jsou lety společnosti Emirates s přestupem v Dubaji, nicméně je možné využít služeb British Airways s přestupem v Londýně, Air France ve spolupráci s Air Mauritius s přestupem v Paříži, Condor s přestupem ve Frankfurtu nebo Turkish Airlines s přestupem v Istanbulu.

Kolik stojí jídlo na Mauricius

Sušenka – 20 MUR. Jídlo ve stánku 60–80 MUR. Jídlo v restauraci – 150–600 MUR.

Download Our Currency Converter App

Směnné kurzy Mauricijská rupie / Česká koruna
1 MUR 0.48514 CZK
5 MUR 2.42569 CZK
10 MUR 4.85138 CZK
20 MUR 9.70276 CZK

Mimo sezónní dovolená Nejlevnější dovolená letecky, autobusové zájezdy i pobyty s vlastní dopravou je mimo sezonu, květen – červen, září – říjen. Výhody: nejnižší ceny, menší nápor turistů – můžete si svou dovolenou prožít v klidu, nepřelidněné pláže i v rušnějších střediscích.

Kolik stojí nejdražší dovolená : Stojí 30 milionů korun. Britská agentura, která se specializuje na zprostředkování výjimečných zážitků, našla první zájemce o speciální cestu kolem světa. Zájezd na míru, který zahrnuje návštěvu 962 památek a přírodních skvostů UNESCO, stojí milion liber a nese označení "nejdražší dovolená světa".