Jak se dostat v noci na letiště Praha?
Z centra Prahy na letiště v noci: Taxíkem nebo nočním autobusem. Pokud odlétáte v noci, pamatujte na to, že poslední spoj linky AE vyráží z Hlavního nádraží ve 22:00, poslední autobus 119 z Veleslavína v 00:22 a poslední autobus linky 100 ze Zličína ve 23:40.Pro nejrychlejší spojení na letiště městskou hromadnou dopravou doporučujeme využít autobusovou linku 59 (Nádraží Veleslavín – Terminál 1/Terminál 2) navazující na metro A nebo autobusovou linku 100 (Zličín – Terminál 1/Terminál 2) navazující na metro B.Praha hlavní nádraží má přímé spojení na letiště Václava Havla v Praze. Spojení z nádraží na letiště Praha zajišťuje autobusová linka Airport Express (AE). Nástupní zastávka je hned u nádraží, nahoře u Fantovy kavárny. Je to nejrychlejší možné spojení z centra na letiště bez použití auta.

Kolik stojí Airport Express : Základní jízdenka platná 90 minut ve všech dopravních prostředcích pražské MHD (Městská hromadná doprava) stojí 40 Kč. Můžete využít i krátkodobou (30 minut) jízdenku za 30 Kč. Pro autobusy Airport Express stojí jednosměrná jízdenka 100 Kč.

Kolik stojí taxi z hlavního nádraží na letiště

Fixní ceny transferu z/na letiště Praha a také do ostatních měst České republiky a EU

Destinace Osobní vůz (max. 4 cestující) Kč / EUR
Letiště Václava Havla Praha – Praha 750 / 32
Letiště Václava Havla Praha – Praha hlavní nádraží 750 / 32
Letiště Václava Havla Praha – Vzdálené části Prahy 900 / 38
Praha – Brno 4900 / 204

Jak v noci na letiště : V noci se na Letiště Václava Havla Praha dostanete nočním autobusem 910 bez přestupu z centra města. Linka jezdí každých 30 minut. Jízdní doba například ze zastávky I. P. Pavlova je 42 minut.

Autobusová linka AE jezdí denně v pravidelném intervalu 30 minut. Ve směru na Letiště Václava Havla lze tento spoj využít od 5:30 do 22:00 hodin,v opačném směru pak od 5:30 do 21 hodin.

Povinný příplatek za vjezd na letiště ve výši 40 Kč.

Budete-li tedy například potřebovat odvézt z Prahy, Hlavního nádraží na letiště Václava Havla, zaplatíte celkem (při platbě v hotovosti) 550 Kč + 40 Kč = 590 Kč.

Kde koupit listky na Airport Express

Jízdenky je možné zakoupit na přepážce Dopravního podniku přímo v příletové hale, ve Visitor Centre, v jízdenkových automatech v příletové hale a přímo na zastávkách (u většiny z nich je možná platba platební kartou) nebo prostřednictvím SMS.Autobusová linka AE jezdí denně v pravidelném intervalu 30 minut. Ve směru na Letiště Václava Havla lze tento spoj využít od 5:30 do 22:00 hodin,v opačném směru pak od 5:30 do 21 hodin.Cestující si jednoduše objedná jízdu v aplikaci Uber a prvnímu řidiči ve frotně sdělí před nástupem do vozidla svůj PIN, místo toho, aby po příjezdu hledal konkrétního řidiče a jeho vozidlo. Jak PIN u služby Uber Airport funguje: Objednej si jízdu s Uber Airport.

Jak jezdí noční spoje Noční provoz v období cca od 0:00 do 4:30 nahrazuje denní linky metra, tramvají a autobusů. Páteří noční dopravy je devět tramvajových linek (91–99) v jednotném intervalu 30 minut (v noci z pátku na sobotu a ze soboty na neděli 20 minut).

Jak se dostat na letiště z hlavního nádraží : S výhodnou jízdenkou Vlak+ letiště se na pražské hlavní nádraží dostanete pohodlně vlakem společnosti České dráhy a odtud autobusovou linkou Airport Express až před Terminál 1 a 2. Pro cesty na hlavní vlakové nádraží spojem Airport Express není možné využít běžné jízdenky MHD.

Kolik stojí Bolt z hlavního nádraží na letiště : We recommend that you choose Bolt ride-hailing if you're looking for the best price for getting to Terminal 1 Prague Vaclav Havel Airport. Using Bolt, this journey will take around 25 minut and cost approximately 408.00 CZK.

Jak objednat Uber Airport

Uber aplikace

Nejrychlejší způsob objednání je přes Uber aplikaci. Zde vidíte, kam jedete, kolik za jízdu zaplatíte a navíc máte vše přehledně ve svém telefonu. Platit můžete hotově či kartou, kterou si do aplikace přidáte. Z nabídky vyberte produkt Uber Airport a můžete vyrazit.

Platit můžeš v hotovosti, kartou nebo kreditem Uber Cash.Cena jízdného – cestování po Praze

Přestupní jízdenka pro dospělého stojí 40 Kč a má platnost 90 minut. Na kratší vzdálenosti do 30 minut lze využít jízdenky za 30 Kč. Turistická jízdenka na 24 hodin stojí 120 Kč, na tři dny 330 Kč.

Jak si objednat Bolt : Nejčastější otázky cestujících Boltu

  1. Otevřete si aplikaci;
  2. Nastavte si cílovou destinaci;
  3. Vyberte si kategorii;
  4. Potvrďte jízdu.