Jak se dovolat na booking?
Jak nás kontaktovat telefonicky

 1. Přihlaste se do extranetu.
 2. Klikněte na záložku Zprávy a poté na Zprávy od Booking.com.
 3. Klikněte na Zobrazit možnosti kontaktu, poté vyberte téma.
 4. Klikněte na Zobrazit všechny možnosti kontaktu, poté vyberte možnost Zavolat.

Nahlášení technického problému na naší platformě

 • Přihlaste se do extranetu.
 • Klikněte na Zprávy a pak vyberte Zprávy od Booking.com.
 • Klikněte na Zobrazit možnosti kontaktu.
 • Vyberte téma Účet a podtéma Jiné.
 • Klikněte na Zobrazit všechny možnosti kontaktu.
 • Klikněte na Poslat zprávu.

Přidání pokoje nebo ubytovací jednotky do ubytování

 1. Přihlaste se do extranetu.
 2. Klikněte na Ubytovací zařízení a potom na Informace o pokojích nebo Informace o ubytovacích jednotkách.
 3. Klikněte na Vytvořit nový pokoj, Vytvořit nový apartmán nebo Přidat nové ubytovací zařízení.

Jak funguje platba na booking : Booking.com může zpracovávat platby od hostů za vás. Zaručené platby za všechny rezervace pak obdržíte bankovním převodem (v závislosti na podmínkách rezervace vašeho ubytování). Platbu obdržíte po odjezdu hosta z ubytování. Platby se uskutečňují buď jednou týdně (každý čtvrtek), nebo jednou měsíčně (15.

Jak zavolat do bookingu

Pokud máte s řešením problémů nebo s reklamacemi špatné zkušenosti, u Booking.com se rozhodně nemusíte obávat komplikací. Pro české zákazníky funguje klientský servis v českém jazyce dostupný na telefonu: Telefonní kontakt na Booking.com: +420 239 018 306.

Kolik procent si bere booking : Fakta jsou taková: Obchodní podmínky si nadiktuje Booking.com. Je daná provize cca 15 % ze zprostředkování rezervace. Je daný poplatek za zprostředkování platby 1,3 %. Pokud chce být ubytovatel na stránce vidět, může se stát členem slevových akcí a tak ještě více snížit svůj čistý zisk.

Kdy mi budou vráceny peníze Pokud byla Vaše rezervace zrušena, Booking.com Vám platbu ihned vrátí. Doba vrácení platby může být 7 až 10 dní a záleží na Vaší bance. Pokud máte otázky, kontaktujte přímo svoji banku.

Veškeré rezervace vytvořené přes Booking.com jsou přímo potvrzené, což Vám podstatně zjednoduší práci. Náš speciální tým ověřuje hodnocení hostů a zajišťuje tím jejich autentičnost. To přidává stránce Vašeho ubytování na důvěryhodnosti a usnadňuje ostatním návštěvníkům rozhodování při výběru.

Jak rezervovat ubytování

V dnešní digitální době se stále více cestovatelů obrací na ubytovací platformy jako praktický způsob rezervace nejen hotelů a penzionů, ale i ubytování v soukromí. Mezi ty největší a nejznámější patří například Booking.com nebo Airbnb, které nabízejí široký výběr ubytování po celém světě.Dobu zpracování platby kartou u offline plateb a plateb imprinterem ovlivňuje tedy i obchodník tím, kdy pošle transakce (platby) na zpracování. „Standardně je lhůta u platebních elektronických terminálů (POS) dva až patnáct dní.„Nevratná“ znamená, že se jedná o rezervaci, kterou po dokončení nelze zrušit bez uhrazení celé nebo částečné ceny rezervace.

Pokud vás host požádá, abyste jeho jménem zrušili rezervaci, informujte nás o zrušení prostřednictvím aplikace Pulse pomocí následujících kroků:

 1. Přihlaste se do aplikace Pulse na svém mobilním zařízení.
 2. Klikněte na Rezervace.
 3. Vyberte rezervaci, kterou chcete zrušit.
 4. Klikněte na Požádat o zrušení rezervace.

Kolik se dá vydelat na Airbnb : Airbnb má po celém světě 4,85 milionu nabídek k ubytování v 191 zemích a 81 000 městech světa. Služby portálu dosud využilo na 300 milionů lidí. V loňském roce Airbnb utržilo 2,6 miliardy dolarů při zisku 100 milionů dolarů.

Kdy se platí v hotelu : 31) Za ubytování a služby hosté platí na konci svého pobytu dle platného ceníku. V případě delšího pobytu je host povinen uhradit svůj účet minimálně jednou za týden. Před odjezdem z hotelu je povinností každého hosta řádně se odhlásit a vyrovnat svůj účet.

Jak zrusit rezervaci přes booking

Klikněte na Rezervace. Vyberte rezervaci, kterou chcete zrušit. Klikněte na Požádat o zrušení rezervace. Vyberte důvod zrušení.

Airbnb. Jiný typ ubytování než Booking nabízí Airbnb, platforma, která se zaměřuje na ubytování v soukromí. Hledáte-li něco levnějšího, můžete si zarezervovat jen pokoj u někoho doma, samozřejmě jsou ale v nabídce i luxusní vily. Vyhledávání je detailní, můžete si navolit vybavení bytu nebo přesný typ ubytování.Dva hlavní stavy typů rezervací jsou: 1) BLOKUJÍCÍ další rezervace v tomto termínu: opce – termín je již blokován, ale provozní by měl ještě zkontrolovat případné dotazy nebo požadavky hosta apod. dočasná opce – termín je blokován po stanovenou dobu.

Kdy prijdou penize z bookingu : Kdy mi budou vráceny peníze Pokud byla Vaše rezervace zrušena, Booking.com Vám platbu ihned vrátí. Doba vrácení platby může být 7 až 10 dní a záleží na Vaší bance. Pokud máte otázky, kontaktujte přímo svoji banku.